Тема: Анекдоты
Показать сообщение отдельно
Старый 24.12.2011, 07:25   #109
yony
Супер-модератор
 
Аватар для yony
 
Регистрация: 22.06.2010
Адрес: Україна,Львівська обл.
Сообщений: 6,925
Сказал(а) спасибо: 2,755
Благодарн./Сообщ.: 3,445 / 2,375
Репутация: 1863
Re: Анекдоты

Приходить син з школи додому і говорить батьку:
-тату, тебе вчителька математики викликає.
- А що сталося?
- Вона мені говорить: "Скільки буде 7*9"?, я їй говорю: "63", вона запитує: "А 9*7"?, я їй відповідаю: "Яка, на х.й, різниця"?.
- Дійсно, яка різниця? - дивується батько, -добре зайду.
Наступного дня приходить син з школи, підходить до батька:
- тату, а ти в школу ходив?
- ні ще.
- Підеш, зайди ще до учителя фізкультури.
- Навіщо?
- Ми займалися фізкультурою, він попросив мене підняти праву руку, я підняв. Потім ліву, я підняв; потім поросив підняти праву ногу, я підняв. А тепер, говорить, підніми ліву ногу. Я йому і відповідаю: "Я що, на x.ю стояти повинен"?
- Та дійсно, - говорить батько, - гаразд, зайду.
Приходить син з школи наступного дня:
- тату, ти в школу ходив?
- Ні ще.
- Не ходи, мене виключили.
- Чому?
- Мене викликали до директора, заходжу до нього в кабінет, там сидить вчителька математики, учитель фізкультури і учитель малювання.
- А учитель малювання наx.й прийшов?
- Я так і запитав.
----------------------------------------------------------------------------------

Недільний ранок. Сім'я снідає. Чоловік і дружина грайливо один одному підморгують, а потім дружина каже: - Щось мені зовсім не хочеться їсти, і віддаляється в спальню. За нею йде чоловік. За столом залишилися сидіти в подиві двоє синів 5 і 7 років. Старший вискакує з-за столу зі словами «Теж не хочу їсти», тікає до спальні батьків, але через хвилину прибігає, сідає за стіл і починає наминати свій сніданок з блискавичною швидкістю. Молодший запитує: - Що трапилося? Старший: - Там, нагорі в спальні, тих, хто не доїдає свій сніданок, тато в дупу трахає !!!........
__________________
OPENBOX_S1 спутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050c спутники:4w,4,8E,13E
yony вне форума   Ответить с цитированием
 
Время генерации страницы: 0.05688 сек. Количество запросов: 14.