Форум 2SAT.NET

Форум 2SAT.NET (https://2sat.net/forum/index.php)
-   Общение на разные темы (https://2sat.net/forum/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Общение ни о чём и обо всём (https://2sat.net/forum/showthread.php?t=82)

Vasko 01.07.2010 09:22

Общение ни о чём и обо всём
 
В этой теме приветствуется дружелюбное общение, чувство юмора и уважительное отношение между форумчанами. И конечно - не нарушая правила форума)

Vasko 01.07.2010 16:26

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
Ребята, кто из вас использует стабилизаторы напряжения для бытовой техники? Может подскажите, какие лучше...

yony 04.07.2010 10:44

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
Васьок вибач якщо не в цій темі написав але дуже потрібно скажіть будь ласка чи є така програма, щоб при записі диску можна було поставити код або без коду ,щоб неможливо було скопіювати диск?. Якщо є то яка і де її можна взяти? Наперед дуже дякую.

liminspace 04.07.2010 16:08

Re: Захист диска від царапин
 
Цитата:

Сообщение от yony (Сообщение 711)
Васьок вибач якщо не в цій темі написав але дуже потрібно скажіть будь ласка чи є така програма, щоб при записі диску можна було поставити код або без коду ,щоб неможливо було скопіювати диск?. Якщо є то яка і де її можна взяти? Наперед дуже дякую.

Це практично неможливо. Любий захист взламують. Є StarForce і інші програмні методи, але це не для домашніх умов і вони всеодно ламаються програмами Alcohol чи Daemon Tools...
Якщо це відео-диск, то є [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] гострим предметом. Але в такому випадку якщо ДВД-плеєр диск прочитає, то з компютером можуть бути проблеми. Зате скопіювати такий диск буде неможливо, а зняття образу буде проблемним і дуже повільним.
Ще як варінт можна захистити дані, заархівувавши їх в архів з паролем. Але в такому випадку диск не буде захищений від копіювання, а просто щоб розархівувати архів потрібно буде знати пароль.

yony 08.07.2010 15:48

Re: Захист диска від царапин
 
Підкажіть де можна без різних кодів і смс скачати драйвера на xp для ноутбука asus f3series
поставив windows XP не працює блютус і вебкамера

liminspace 08.07.2010 18:55

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
Цитата:

Сообщение от yony (Сообщение 823)
Підкажіть де можна без різних кодів і смс скачати драйвера на xp для ноутбука asus f3series
поставив windows XP не працює блютус і вебкамера

Драйвера треба скачувати лише з [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...].

yony 13.07.2010 12:28

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
поставив windows XP sp_3 незагружається автоматично диск з ДВД рома.,які настройки потрібно зробити щоб він загружався автоматично? чи в цему віндовсі не реально, чомусь не віриться.

liminspace 13.07.2010 13:01

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
Цитата:

Сообщение от yony (Сообщение 886)
поставив windows XP sp_3 незагружається автоматично диск з ДВД рома.,які настройки потрібно зробити щоб він загружався автоматично? чи в цему віндовсі не реально, чомусь не віриться.

А чим не зручно зайти на диск DVD-ROM'а і запустити інсталятор?
В плані безпеки необхідно вимикати автозапуск CD та флешок. Я, наприклад, це роблю одразу після встановлення ОС.
Цю настройку можна знайти в gpedit.msc (відкривається через ПУСК -> Виконати).

yony 13.07.2010 14:02

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
Цитата:

Сообщение от liminspace (Сообщение 888)
А чим не зручно зайти на диск DVD-ROM'а і запустити інсталятор?
В плані безпеки необхідно вимикати автозапуск CD та флешок. Я, наприклад, це роблю одразу після встановлення ОС.
Цю настройку можна знайти в gpedit.msc (відкривається через ПУСК -> Виконати).

я тут неможу найти підкажіть точніше, мені не важко відкрити вручну,а сестра каже перестав віндовс бо не зручно

liminspace 13.07.2010 14:16

Re: Общение ни о чём и обо всём
 
Цитата:

Сообщение от yony (Сообщение 889)
я тут неможу найти підкажіть точніше, мені не важко відкрити вручну,а сестра каже перестав віндовс бо не зручно

В інтернеті є дуже багато цієї інформації. Не бачу необхідності розписувати її тут. Погугли по фразі "автозапуск xp".


Текущее время: 11:24. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot

Время генерации страницы: 0.06336 сек. Количество запросов: 13.